PĚTADVACÍTKA NA SPILCE

Milí absolventi,

za pětadvacet let existence Církevního gymnázia prošlo knihou s logem školy na jeden a půl tisíce studentů v denní i dálkové formě studia.
Mnozí z vás se setkávají na třídních srazech, řada z vás si nenechala ujít reprezentační ples Církevního gymnázia, který se konal v březnu.
U příležitosti 25. výročí existence školy jsme se rozhodli pozvat vás všechny na společné neformální setkání se současnými i bývalými pedagogy.

Nazvali jsme toto setkání PĚTADVACÍTKA NA SPILCE a termín stanovili na sobotu 4. 11. 2017. Od 19.00 do 23.00 je pro nás rezervováno 300 míst v levé části restaurace. V průběhu večera si budete moci vybrat z tohoto menu (není třeba objednávat předem).

Všichni jste srdečně zváni, vzhledem k přecejen omezené kapacitě restaurace však prosíme, abyste svou účast potvrdili na tomto Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Šiřte tuto zprávu mezi svými bývalými spolužáky.

Děkujeme a těšíme se na vás!