1. ročník benefičního koncertu Církevní gymnázium dětem

Na 1. ročníku benefičního koncertu Církevní gymnázium dětem, kterým se CG zapojilo do projektu  Díky dětem, se 23. 5. 2018 v kostele sv. Jana Nepomuckého na Chodském náměstí  vybralo celkem 13 180,- Kč. Studenti  školy svým hlasováním rozhodli, že částka bude použita na podporu projektu „Zdravínek“. Se skřítkem Zdravínkem se již nyní potkávají dětští pacienti ve FN Plzeň. Postavičku Zdravínka potkávají na panelech na jednotlivých odděleních a ambulancích, Zdravínkova knížka Knížkohraní jim ukrátí čas u lékaře. Z výtěžku Díky dětem budou financovány interaktivní hrací prvky v nemocnici a další vydání zábavných publikací pro hospitalizované děti i pro ty, které tráví čas v ambulancích nemocnice.

Všem, kteří přispěli, srdečně děkujeme!