Je už dlouholetou tradicí, že se ještě před předáním závěrečných vysvědčení setkávají všichni žáci a vyučující Církevního gymnázia v kostele P. Marie Růžencové ... Nejinak tomu bylo i letos. Zazněly hymny, ta česká i ta studentská, žákům popřáli hezké prázdniny ředitel školy i spirituál, ředitel ocenil práci pedagogů a celý program korunovalo vystoupení školního pěveckého sboru. Hurá, prázdniny!